Na Slovensku pôsobia naozaj kvalitné firmy. Majú výborné produkty, používajú revolučné technológie a vytvárajú motivujúce pracovné prostredie. Napriek tomu o mnohých z nich ich potenciálni zákazníci nič nevedia, ich produkty si ťažko hľadajú priestor na trhu a ešte ťažšie nachádzajú nové posily do svojich tímov.

Rozhodli sme sa to zmeniť. Preto firmám pomáhame vytvárať kvalitný a autentický multimediálny obsah vo forme videa, fotoreportáže, case study, citácií a podcastov, ktorý dodávame v jednom balíku.

Náš tím tvoria skúsení spolupracujúci profesionáli, fotografi, redaktori a videomakeri. Nech sme kdekoľvek, smerovanie máme rovnaké: kvalitný výstup a spokojný klient.

Tešíme sa na spoluprácu s vami

Naše hodnoty

Autenticita &
prirodzenosť

Na nič sa nehráme. Ani pred klientmi, ani pred sebou.
Veríme, že úprimná a otvorená komunikácia prispieva ku kvalitným výstupom a spokojnej spolupráci.Umelé úsmevy a falošné referencie u nás nenájdete.

Zvedavosť &
hĺbka

Myslíme si, že hnacím motorom každého napredovania je hlad po informáciách a túžba ísť do hĺbky.
Vďaka zvedavosti vieme odhaliť podstatu a nekĺžeme len po povrchu.Vieme, že tie pravé emócie získame len spolu s dôverou.

Efektivita &
usilovnosť

Vieme, aký je čas vzácny. Preto sa naši klienti môžu spoľahnúť na plynulú komunikáciu a prehľad v napredovaní zákazky. Strategické rozmiestnenie tímu po celom Slovensku, usilovnosť a priaznivé ceny tvoria to, čo si predstavujeme pod pojmom efektivita.

Náš tím tvoria skúsení profesionáli
lokalizovaní v rôznych kútoch Slovenska.

Peter Janovský

Founder 

Už počas školy ma to lákalo k reklame a médiám a tak som začal ako redaktor najpočúvanejšieho komerčného rádia. Následne som prešiel do sveta reklamných agentúr, kde som spoznal veľa skvelých kreatívcov, copywriterov, grafikov, fotografov a bol súčasťou kampaní pre viac ako 20 rôznych klientov. Neskôr som na strane klienta pôsobil ako Marketing Manager, aj Head of Marketing. Túžba priniesť na trh niečo nové, ma motivovala rozbehnúť projekt, v ktorom by som skĺbil svoje skúsenosti, kontakty a vášeň k rôznym médiám. Absolvoval som kurz ADMA, Master of Digital Marketing, kde som prvý krát predstavil Refero, ako nový typ content marketingovej služby tvoriacej autentický obsah na kľúč a platformu pre vzdelávanie marketérov. Dúfam, že sa vám jeho filozofia, poslanie a ľudia ktorí ho tvoria, bude páčiť.

Médiá:

  • Rádio Expres – redaktor

Reklamné agentúry:

  • Lazar – Klostermann – Junior Account Manager (ING, IVECO, Perfetti Van Melle, Diners Club …)
  • VACULIK advertising – Account manager (VW, Liptov, Penta, Dive maky, AVON …)
  • Mayer McCan Erickson – Account Director (UniCredit Bank, Towercom, Genertel …)

Strana klienta:

  • Asseco Solutions – Head of Marketing
  • PREFIS – Marketing Communication Lead

Vlastné projekty:

  • Brandity – spoluzakladateľ reklamnej agentúry, projektový management, eventy
  • Refero – founder

ADMA – Absolvent kurzu Master of Digital Marketing

SSN – Člen Slovenského syndikátu novinárov

Zoznámte sa s nami

Náš tím tvoria spolupracujúci profesionálni fotografi, videomakeri a redaktori zo sveta slovenskej reklamy a médií.

Ivan Horváth
Ivan Horváthfotograf, lektor
Známy slovenský kreatívec a fotograf. Držiteľ viacerých kreatívnych ocenení a viacnásobný držiteľ ocenení Slovak Press Photo. Bývalý associate creative director MUW Saatchi & Saatchi a unite creative director reklamnej agentúry Wiktor Leo Burnett. Ivan fotografoval pre také značky ako Zlatý Bažant, Lidl, SZĽH, Kia, Divé Maky, Orange, Bepon, Czechoslovakia vodka, Burger King, Demänovka Dark a iné.
Marek Zvara
Marek Zvarafotograf, lektor
Vášnivý cestovateľ a krajinársky fotograf, komerčne fotí rôzne eventy a firemné aj profilové foto. Vyskúšal aj experimentálne panoramatické fotografie zo vzduchu (drony). Dlhé roky pôsobil v reklamných agentúrach, kde mal okrem fotke blízko ku grafike aj videoprodukcii. Má blízko ku akejkoľvek audio-video technike. Pravidelne cestuje, fotí a ako lektor pre nás realizuje aj školenia pre marketérov a začínajúcich fotografov.
Petronela Ševčíková
Petronela Ševčíkovášéfredaktorka Stratégie.sk, lektorka
Petronela pracuje viac ako pätnásť rokov v slovenských médiách. Momentálne pôsobí ako šéfredaktorka Stratégií – jediného magazínu, ktorý sa na Slovensku venuje marketingovej komunikácii. Orientuje nielen v posledných trendoch marketingovej komunikácie, ale dokáže ich prepojiť s tvorbou obsahu. Ako robiť rozhovor, ako má vyzerať PR správa, natívny článok, či chytľavý titulok? Ako lektorka vás to rada naučí.
Saška Vavrová
Saška Vavrováfotografka
Foteniu a žurnalistike sa venuje takmer 10 rokov. Začínala ako športová fotografka a dokumentovala vrcholové jazdecké podujatia po celej Európe, dnes pôsobí ako reportážna a eventová fotografka. Jej fotky sa objavili v zahraničných jazdeckých a kynologických časopisoch aj v bežnom každodennom spravodajstve. Fotografovala produktové aj biznis foto pre Creatix, Firedog, Directreal, Rondis, a dnes fotí aj množstvo stredných a malých firiem.
Richard Weber
Richard Webervideomaker, lektor
Skvelý videomaker a zakladateľ kreatívneho ateliéru Zweng, ktorý dnes využívajú najznámejšie slovenské agentúry aj mnohí fotografi. Richard sa videu venuje viac ako 10 rokov a za ten čas vyprodukovať množstvo videí reklamného aj reportážneho charakteru, z toho mnoho pre neziskový sektor. Okrem videa ho fascinuje stará technika a analógová fotografia.
Robo Nemec
Robo Nemecvideomaker
Špecializuje sa na komerčné, ale aj súkromné eventy, kde je častokrát potrebná improvizácia a pohotové reakcie, pretože tie najsilnejšie okamihy a emócií trvajú často len niekoľko sekúnd. Robo je perfekcionista a každej snímke venuje extrémnu pozornosť. Na svojej práci miluje to, že z momentov, ktoré by existovali len v niekoho spomienkach, dokáže vytvoriť plnohodnotný vizuál s citom a potrebnou emóciou.
Juraj Grafik
Juraj Grafiksound producer, lektor
Juraj je zakladateľ známeho eshopu Techhouse. Venuje sa predaju, propagácii a prezentácii audio zariadení, špecializovanej techniky pre videomakerov, producentov, hudobníkov, ale aj bežných fanúšikov dobrej hudby a zvuku. Dobre vie, že vyznať sa v obrovskom množstve produktov, môže byť problém a preto poradí a naučí, ako na výber aj obsluhu audio doplnkov pre video, či už pre zrkadlovky alebo mobilné telefóny.
Maroš Markovič
Maroš Markovičfotograf
Maroš Markovič sa fotke profesionálne venuje od roku 2004. Špecializuje na fotenie firemných eventov a jeho fotky prepájajú prvky reportážnej fotografie s kontextovým portrétnym dokumentovaním vystúpení prednášajúcich na konferenciách a iných firemných eventoch. Fotí aj business portréty top manažmentu či bežných zamestnancov. Fotil pre klientov ako Adidas, Roche, Burger King, NH hotely, TEDx a iných.
Kika Lapšanská
Kika Lapšanskávideomakerka, lektorka
Absolventka VŠMU v ateliéri dokumentárnej tvorby.V súčasnosti sa venuje televíznej tvorbe pre takmer všetky komerčné slovenské televízie, kde pôsobí na rôznych postoch v závislosti od projektu či už ako režisérka, scenáristka, redaktora či kreatívna producentka. Na filmoch ju baví schopnosť rozprávať príbehy a jej srdcovou záležitosťou je non-fiction kinematografia a práca s nehercami, v reálnych prostrediach.
Tomáš Rafaj
Tomáš Rafajvideomaker, režisér
Tomáš je absolventom KAMAKA na UK a filmovej réžie na VŠMU. Má talent pre skvelé zábery, čo dokazuje v mnohých reklamných projektoch, krátkych filmoch aj komerčných snímkach. Dbá na rovnováhu medzi efektivitou videa a jeho estetikou, tak aby jedno nebolo na úkor druhého. Ma skúsenosti so všetkými filmovými profesiami, s prevahou réžie, strihu aj kamery. V rámci komerčnej tvorby robil na rôznych projektoch, od menších promo videí, rôzne TV reklamy aj korporátne video prezentácie.
Kristína Töröková
Kristína Törökováfotografka
Reportážna fotografka so skúsenosťami v oblasti eventov. Kika si dáva záležať na autentickosti fotografií a zachytenie pravej atmosféry. Špecializuje sa na fotenie interiérového designu, nehnuteľností a firemného prostredia. Fotila už mnoho eventov pre firmy, ale aj koncerty, výstavy, súťaže, festivaly , kultúrne , športové podujatia a pod . Kika miluje emócie zachytené na fotografiách či momentky, ktoré sa už nikdy presne rovnako nezopakujú.
Ľuboš Erdélyi
Ľuboš Erdélyigrafika a DTP
Skúsený grafik so silným DTP backgroundom ktorý za posledných 15 rokov nazbieral množstvo skúseností z najväčších reklamných agentúr. Ovláda celý proces od návrhu, spracovania grafického návrhu , grafické úpravy, zalomenia grafiky až po export súboru pre potreby tlače.

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás